3. 3. 2018 MLŽCI Č. TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

3. 3. 2018 VOLEJBAL MLADŠÍ ŽÁCI-FINÁLE KP PCE KRAJE.

V neděli na mladší žáky čekalo poslední kolo šestkového volejbalu v této sezóně. Pořadatelem se stal náš oddíl, a to pro skupinu A a B. Naše družstvo hrálo v B skupině a čekaly nás tři zápasy. V prvním jsme se utkali se soupeřem z Litomyšle. Zápas prohráváme až v tiebreaku, poprvé v sezóně tak bereme tomuto soupeři set. Následuje zápas s Letohradem. I tento zápas končí tie-breakem, šťastnější jsme tentokrát my, vyhráváme 2:1. Nakonec se utkáváme s Poličkou a jasně vyhráváme 2:0. Za předvedenou hru je třeba kluky pochválit, herně i výsledkově to byl nejpovedenější turnaj v sezóně. Po skončení turnaje proběhlo předávání medailí. Na prvním místě skončilo družstvo Lanškrounu, na druhém Vysoké Mýto a bronz bral Rychnov nad Kněžnou. Tímto turnajem se s kategorií mladších žáků loučili kluci nar. 2005, kteří příští rok budou hrát o kategorii výš.

Hráli: Andrle, Kalousek, Kráčmer, Očenáš, Sixta, Svojanovský, Štech

R.Benešová