30. 5. 2020 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKYŇ, POHÁR PARDUBICKÉHO KRAJE.

V sobotu se konal první ze tří turnajů v šestkovém volejbale mladších žákyň, kterého se zúčastnilo 8 družstev, rozdělených do dvou skupin. Ve skupině se postupně potkáváme s družstvy z Dolního Újezdu, Svitav a Litomyšle. Všechny naše zápasy prohráváme 2:0, ve skupině končíme na 4. místě a čeká nás boje o 5. – 8. místě. Nejdříve prohráváme s týmem z Pardubic 2:0 a v posledním zápase se utkáváme s Žichlínkem, který doposud, stejně jako náš tým, nevyhrál žádný zápas. Ani tentokrát se nám nepodařilo vyhrát a tak končíme na posledním 8. místě. Náš výkon odpovídá našemu umístění. Chybí nám pohyb na hřišti, takže v podstatě čekáme, až nás míč trefí. A někdy ani to nestačí. Jediné, s čím můžeme být alespoň trochu spokojeni, je zlepšený výkon na podání.

Hrály: Brusenbauchová, Cetkovská, Felgrová, Kovářová, Řeháková, Štechová, Zahálková, Zatloukalová

Další turnaj se koná 13.6. v Pardubicích.

AF

Ml. žáci a žákyně