2. 11. 2014 MLŽKY (Markéta) OLOMOUC KP OLM KRAJE

2. kolo KP Olomouckého kraje ml. žactva.

V neděli 2. 11. jsem s 12 dětmi jela hrát šestkový volejbal do Olomouce. Po počátečním bloudění po sídlišti okolo základní školy, jsme nastoupili proti družstvu Olomouc C  a lehce vyhráli zápas. PRVNÍ VÝHRA V 6-TKOVÉM VOLEJBALE. Do druhého zápasu jsme nastoupili s velkým strachem a respektem. Družstvo Štramberku hraje soutěž mladších žákyň s dívkami, které jsou starší a o hlavu větší než naše hráčky. Toto utkání prohráli 2:0. Do posledního zápasu se Šumperkem jsme nastoupili z jistotou, že se udržíme v této skupině. První set si nechali soupeře utéci svojí nesoustředěností, ale ke konci setu výsledek stáhli, ale do druhého setu je asi někdo vyměnil, lavička je tlačila k super výsledku a tak tento set vyhráli. Tato soutěž se hraje na dva vítězné sety. Následovala tedy zkrácená hra třetího setu a ta byla přímo infarktová, ale za stavu 16:14 pro nás, slavilo naše družstvo druhé vítězství v soutěži. Kategorie mladších žákyň je určena pro dívky mladší 1. 7. 2001 a naše děvčata jsou narozena od 2002-2004 a doplňují je kluci, kteří do této kategorie věkově patří. Toto kolo jsme skončili druzí ve skupině a celkově 9. z 16 družstev. Sestava hráčů: Kohoutek, Lukáš, Bělka, Bicanová, Verešpejová, Šmídová, Paarová, Honlová, Pešková, Hyláková, Blažková, Kráčalová. Markéta