11. 11. 2017 MLŽCI POLIČKA KP PCE KRAJE

MLADŠÍ ŽÁCI V POLIČCE.

V sobotu 11. 11. 2017 čekalo na mladší žáky 1. finálové kolo v Poličce. V B skupině byli našimi soupeři postupně týmy Poličky, Letohradu a Litomyšle.

A jak se nám dařilo? První zápas byl hodně nervózní a na obou stranách přinesl mnoho nepřesností. Rozhodlo až lepší soupeřovo podání.  Prohra 0:2. Druhý zápas proti Letohradu se dařilo nám, chybovali jsme méně než soupeř. Výhra 2:0. Poslední zápas proti Litomyšli pro nás nezačal vůbec dobře. Nedařilo se nám otočit hráče z podání, 0:11 bylo nelichotivé skóre, ale kluci se nevzdali a i přes prohru setu bojovali až do konce - 20:25. Druhý set si soupeř pohlídal. Naše druhá prohra.  V konečném součtu máme 2 prohry a 1 výhru. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a příště budeme bojovat o 2 výhry.

Hráli: kapitán Svojanovský, Andrle, Homoláš, Kalousek, Kečkeš, Kráčmer, Kubíček, Vávra