24. 11. 2013 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

3. kolo Olomouckého kraje přeboru mladších žákyň - skupina BNeděle 24.11.2013, Česká Třebová - hala Na Skále     V domácím prostředí se konal další turnaj Ol. kraje. S přibývajícími odehranými turnaji se vyrovnanost jednotlivých družstev ve skupině B zvyšuje. Dnes na nás nečekal žádný "lehce hratelný" soupeř. V případě sestupu do skupiny C, bychom hráli menší počet zápasů a to by byla pro nás škoda.      K zápasům jsme byly připraveni v počtu 11-ti děvčat: Aneta Kohlerová, Anežka Linhartová, Áďa Říhová, Káťa Nosková, Terka Kahounová, Vendulka Vomáčková, Markéta Zachová, Sabina Habrmanová, Natálka Kubátová, Sára Horská, Verča Koubová.Č. Třebová - Litovel                        2:1 (18,-20,9)Č. Třebová - Přerov A                     1:2 (20,-11,-7)Č. Třebová - Šternberk                    2:1 (-19,21,9)Č. Třebová - Č. Třebová B chlapci     0:2 (-20,-19)Ve druhém zápase proti Přerovu jsme po prvním vyhraném setu nastoupili do druhého setu nekoncentrovaně, na příjmu nebyla jistota a při útoku se přehrávaly balony soupeři zadarmo. Navíc se Přerovu začalo dařit v útoku z hlavního kůlu, kdy často nacházel volná místa v naší obraně. K nejlepšímu výkonu se holky vyhecovaly v posledním zápase proti klukům, hrál se pohledný volejbal plný krásných výměn. Za předvedenou hru musím holky pochválit, družstvo má šťávu a radost ze hry, což mohla zhodnotit i spousta rodičů, kteří se dnes zavítali Na Skálu a hlasitě povzbuzovali. V dnešním turnaji se na hřiště dostalo jen osm děvčat z důvodu dalšího herního vývoje hráček. Za čtrnáct dnů nás čeká hrací sobota i neděle a následující víkend barevný minivolejbal v Poličce, kde budou více hrát ty hráčky, které naplno trénují, ale doposud hrály méně zápasů.Tabulka po 3.kole: