21. 1. 2018 MLŽKY ŠTERNBERK KP OLM KRAJE

21. 1. 2018 MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ŠTERNBERK, OLOMOUCKÝ KRAJ.

Mladší žákyně čekalo další kolo v Olomouckém kraji. Tentokrát je los poslal do Šternberka. Holky odehrály 3 zápasy – s Prostějovem B, domácím Šternberkem a poslední zápas s Olomoucí B. A jak se holkám dařilo?

V prvním utkání proti Prostějovu B holky předvedly bojovný výkon a v prvním setu i díky sedmi bodům v řadě přímo z podání od Ádi Beranové soupeře rozdrtily 25:14. Druhý set byl již vyrovnanější, ale díky větší bojovnosti holky zvládly koncovku a vyhrály 25:22.

Druhý zápas proti Šternberku byl herně velice vyrovnaný, přestože výsledek prvního setu 11:25 v náš neprospěch tomu nenapovídá. Domácím přálo několikrát velké štěstí, ale to ke sportu patří. Druhý set se rozhodoval až v koncovce a Šternberk byl opět šťastnějším a zvítězil 25:22

Ve třetím utkání s družstvem Olomouce B nás na úvod soupeř zaskočil výborným podáním, kterým si vytvořil náskok a ten postupně navýšil až na konečných 25:9. Druhý set byl o poznání vyrovnanější a rozhodovaly chybičky ve hře, kterých bylo na naší straně bohužel více, a set skončil 25:22.

Za bojovnost zaslouží všechny holky pochvalu.