8. 1. 2017 MLŽKY OLOMOUC KP OLM KRAJE

8. 1. 2017 MLADŠÍ ŽÁKYNĚ V OLOMOUCKÉM KRAJI.

V neděli 8. 1. 2017 nás čekalo další kolo mladších žákyň v Olomouckém kraji. Naši C skupinu pořádala Olomouc. Spolu s domácími jsme se potkaly ještě se soupeřkami z Moravské Třebové.

První zápas náš čekal proti Moravské Třebové. První set se nám dařilo držet krok se soupeřkami poměrně dlouho, až v polovině setu jsme udělaly pár nepřesných chyb. V druhém setu nás soupeřky přehrály výsledkově parník. Třetí set byl ale napínavý až do samého konce. Nakonec pro nás set získala Bětka Kadlecová 2 esy, výhra 31:29 je velmi cenná. A opravdu vybojovaná.

Druhý zápas a domácí Olomouc. Všechny 3 sety měly podobný průběh. V každém setu jsme si vybraly slabší chviličku a soupeřky nám utekly. Všechny 3 sety jsme prohrály.

I když výsledkově se nám nedařilo, hra byla na výbornou. Dlouhých výměn přibývá a ubylo míčů, které by spadly na zem bez našeho doteku. Holkám se v neděli opravdu dařilo a já doufám, že na výkon navážeme v dalším kole, které pořádáme 22. 1. 2017 v České Třebové.

Hrály: Anička Kaplanová, Bětka Kadlecová, Sára Horáková, Lucka Neumannová, Zuzka Havránková, Ája Jiroušková, Šárka Zahrádková