1. 3. 2014 MLŽKY KP PCE Kraje Polička

9. kolo Krajského přeboru mladších žákyň Pardubického kraje - skupina B     K odehrání devátého kola KP jsme vyrazili tuto sobotu do Poličky. K dispozici jsme měli devět hráček, jmenovitě - Natálka Kubátová, Anežka Linhartová, Sára Horská, Vendulka Vomáčková, Áďa Říhová, Aneta Kohlerová, Lucka Farago, Sabina Habrmanová a Verča Koubová.      Prvními soupeřkami nám byly děvčata z Moravské Třebové, které jsou věkově starší a souběžně hrají i vyšší soutěž starších žákyň. Vzájemná zápasová bilance hovořila v náš neprospěch. Bohužel pro holky z Moravské Třebové, naše děvčata měla zásadní motivaci. V případě vítězství dostanou krásné nové dresy! :-) Motivace byla tak obrovská, že předvedený herní výkon našich holek mě jako trenéra naprosto konsternoval. Holky hrály bez chyb, koncentrovaně, sebevědomě a kolektivně. Radost pohledět. Soupeřkám jsme nic nedovolili a nepustili je přes 15 bodů v setu. Doposud naprosto nevídaný výkon! Doufám, že si to zapamatují a budou takhle už hrát pořád.     Do druhého zápasu jsme nastoupili proti papírově slabšímu soupeři s novým outfitem. Obavy z toho, že se holky budou místo na volejbal soustředit na svůj vzhled, ale prvním hvizdem rozhodčího přešly. I přes to, že Polička hrála lépe než M. Třebová (ve druhém setu jsme se dokázali vyhrabat ze stavu 18:23) odjíždíme z Poličky s dvěma výhrami 2:0 a postupem do nejlepší skupiny "A" Pardubického kraje.JKVideo a fotky: http://babovkyavanocky.rajce.net/1_3_2014_KP_PCE_kraje_-_Policka