9. 11. 2013 MLŽKY CHOCEŇ KP PCE KRAJE

Krajský přebor Pardubického kraje, skupina B, pořadatel Choceň, 9.11.2013      Do Chocně odjíždíme v netradičním, poobědovém čase a našim prvním soupeřem je domácí Choceň. Choceň : Č. Třebová - 2:0Jednoznačně prohráváme 0:2. Hrajeme na deset procent svých herních možností, holky nejsou ve své kůži, na hřišti chybí atmosféra, zápal a bojovnost. (Až moc krátké rozcvičení, odlehčené balony, chybějící hecíř ?)Č. Třebová : Litomyšl - 2:1Po důrazném pohovoru v šatně vyhráváme první set. Skvělou rybičkou přes celé hřiště Verča K. zajistila pětadvacátý bod. Následoval prohraný druhý set a muselo se rozhodnout v tiebreaku. V něm už prohráváme 14:7, otáčíme na 14:8 a na podání jde Verča. Bezchybný razantní servis, důraz na síti Anety K., přesnost v poli Lucky F. a velká vůle po vítězství všech zajistila osmibodovou šňůru a vyhráváme 16:14. Sestava: Káťa Nosková, Sára Horská, Vendulka Vomáčková, Aneta Kohlerová, Verča Koubová, Sára Horská, Áďa Říhová, Anežka Linhartová.JK