12. 1. 2014 MLŽCI Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

Volejbalový přebor Olomouckého kraje mladších žáků-5. kolo.

V neděli 12. 1. 2014 odehráli mladší žáci volejbalového oddílu Sokola Č. Třebová 5. kolo přeboru mladšího žactva olomouckého kraje v domácím prostředí. Přes značnou marodku (Ščučka a J. Šplíchal), byli k dispozici Kadlec, Pirkl, Koudelný, Jára Šplíchal, Lukáš, Kohoutek a Kvapilová.

V prvním zápase se kluci utkali s Prostějovem A, dnes asi nejsilnějším soupeřem. V prvním setu naši borci na soupeře vlítli v nevídané formě, bez chyb a s tvrdým útokem. Postupně se přesnost z naší hry vytratila a přibylo mnoho chyb. Soupeř však svoji hru zkvalitnil a tak z toho byla prohra. V druhém zápase se kluci utkali s naším A družstvem. Tentokrát to nebyl tak vyhecovaný a napínavý zápas. Kluci s přehledem zvítězili. Ve třetím zápase byl soupeřem Litovel. Dnes nejslabší soupeř. Soupeř s námi držel krok jen díky chybám našich borců. Ti když zjistili, že se soupeř porazí sám, tak dost zvolnili a nebyl to moc pěkný výkon. V posledním zápase se kluci utkali se Šternberkem, kterému měli oplatit měsíc starou prohru z domácího prostředí. V prvním setu to byl z naší strany nesoustředěný výkon, až trochu hanebný. Kluci však do druhého setu a pak i do tiebreaku zařadili vyšší rychlostní stupeň a soupeře v podstatě smetli. Bylo z toho celkové 2. místo. Kluci občas ukázali, že se herní výkon zlepšuje, ale je nestabilní.

Za volejbal   Č. Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně