12. 12. 2015 MLŽCI PARDUBICE KP PCE KRAJE

12. 12. 2015 - 2. kolo mladších žáků

V 1. kole přeboru ml. žáků Pardubického kraje jsme   obsadili bohužel čtvrté místo ve skupině A a tím jsme se deportovali do 2.kola do skupiny B. Cílem  tedy soboty 12.12.2015  bylo jet do Pardubic a vyhrát 3 utkání a vrátit se do 3. kola do skupiny A.

Do prvního setu v zápase s družstvem Lanškroun B kluci nastoupili, jak kdyby volejbal nikdy nehráli, soupeř měl herní převahu, ale po 1. timeoutu, kdy jsme důkladně promluvili chlapcům do duše, získávali jeden bod za druhým a set dotáhli do vítězného cíle. I přes šest námi zkažených podání jsme druhý set výrazně vyhráli.

Druhý zápas jsme hráli s družstvem Pardubic a vyhráli hladce 2:0 a v třetím zápase nás čekalo družstvo Česká Třebová II, kde hrají i spolužáci či kluci, kteří navštěvují stejnou školu a jsou o rok starší než naši kluci. Proti tomuto družstvu kluci vždy nastupovali s respektem a velkou nervozitou, ale krátce po rozehrání 1. setu, našim klukům došlo, že když budou dobře podávat a při příjmu si dobře přihrají, mají vyhráno. Což také potvrdili a opět hladce vyhráli 2:0. Za odměnu kluci navštívili AFIPALÁC  a někteří si odváželi i nakoupené vánoční dárečky.  Pochvalu zaslouží všichni, kteří se podíleli na trojnásobné výhře, pouze vypíchnu Sama Svobodu, který získal svůj první bod svou první smečí.

9. 1. 2016 budeme opět bojovat ve skupině A,

Složení družstva: Bělka, Hruška, Hurt, Svoboda, Štech, Šumbera a střídající Dušek.