27. 4. 2024 VOLEJBAL, TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKŮ A ŽÁKYŇ-KVASINY.

V sobotu 27.4.2024 za krásného počasí jsme se vydali na první venkovní turnaj do Kvasin. V místním krásném volejbalovém areálu se odehrát turnaj mladších žáků, mladších žákyň a turnaj starších žákyň. Turnaje starších žákyň se zúčastnilo 11 družstev a naše družstvo obsadilo krásné 8. místo. V turnaji mladších žáků byla přihlášena 4 družstva. V prvním zápase s Týništěm kluci bojovali, dařilo se na podání, a i v mezihře, a tak získáváme první vítězství. V druhém zápase se kluci utkali s družstvem Chocně. A i když podali bojovný výkon, tak na kluky, kteří byli o rok či možná dva starší než naši kluci, mladší žáky, to nestačilo. Ale kluci hráli pěkně, bojovně. V posledním zápase se utkali s družstvem Kvasin, a zápas se nepovedl, chyběla bojovnost, snaha. Zbytečná prohra. Ale turnaj splnil svůj účel a dva zápasy kluci odehráli opravdu výborně. Hráli: F. Limberský, Š. Limberský, O. Štancl, J. Esser, V. Cempírek, J. Blaško, N. Borek, trenér J. Esser aj. Limberský. Svůj první turnaj v šestkovém volejbale, a ještě venku na antuce odehrály dnes mladší žákyně. Na holkách byla znát nervozita, které se zbavily v posledním zápase s Třebechovicemi, kdy těsně nevyhrály jeden set. Ale v tomto zápase byla hra uvolněná a holky předvedly to co umí. Pro děvčata bylo dnešní hraní hodně těžké, ale turnaj si užili, a ukázali, že další turnaje v šestkovém volejbale pro ně budou inspirativní. Dnes pod vedením J. Morávka a M. Kadlece hrály: E. Morávková, S. a B. Křístkovi, V. Rybková, E. Lohrerová, A. Gregarová, N. Šťovíčková, D, Svatá a N. Kubešová.

M. Kadlec

Ml. žáci a žákyně