3. 11. 2018 MLŽCI RYCHNOV N.K. KP PCE

3. 11. 2018 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKŮ, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU.

V sobotu 3. 11. 2018 bylo odehráno další kolo mladších žáků. Los soutěže tentokrát poslal 5 týmů do Rychnova nad Kněžnou, volno měla Polička.

Naši kluci jeli v omlazeném složení bez dvou zkušených borců – Toma Kalouska a Davida Mence, ale i přesto na turnaji předvedli bojovný výkon.

Hned první set jsme potrápili domácí tým, škoda těsné prohry v koncovce. Druhý set si už Rychnováci pohlídali.  Další zápas se Svitavy byl vyrovnanou bitvou, ale v koncovce jsme vždy udělali o pár chybiček více než soupeř.  Zápas s hradeckou Slavii byl zkouškou odvahy a bojovnosti.  Rozdíl v podání a útoku je znatelný. Poslední zápas s Letohradem byl boj o každý míč na obou stranách. I přes naši prohru v tiebreaku, mají kluci pochvalu.

Další kolo nás čeká až po novém roce 12. 1. 2019 na domácí palubovce.

Výsledky a tabulka: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=PA-ZCIM

Hráli: Felgr, Homoláč J., Kečkeš, Kráčmer, Koutný,  Sixta, Vávra, Vlček D.

JR

Ml. žáci a žákyně