2. 3. 2014 MLŽCI PŘEROV KP OLM KRAJE

7. KOLO PŘEBORU ML.ŽACTVA OLOMOUCKÉHO KRAJE

V neděli 2. 3. 2014 za velmi teplého počasí zajíždělo družstvo mladších žáků do Přerova, kde měli odehrát B skupinu přeboru Olomouckého kraje. Turnaj byl odehrán ve dvou tělocvičnách. Protože máme dlouhodobě zraněného Ščučku a Kadlece, odjelo k zápasu pouze 6 hráčů. V prvním zápase jsme narazili na nejslabšího účastníka této skupiny, na družstvo Přerova B. Bohužel se nám zápas nevydařil. V sestavě na bloku hrál poprvé Honza Šplíchal a tak si na tuto novou roli teprve zvykal. Kluci vyrobili mnoho chyb a tak měl soupeř cestu k vítězství otevřenu. V druhém zápase jsme narazili na družstvo Šternberku. Přestože byl průběh obou setů vyrovnaný, koncovky nám nevyšly. Máme špatný pohyb na hřišti a míče „nehledáme“, rovněž nám chybí vzájemná komunikace. Ve třetím zápase jsme narazili na dívky z našeho oddílu. I když první set vypadal výsledkově jednoznačně, kluci předváděli určitě nejlepší volejbal v nedělním dnu. Konečně trochu plnili pokyny trenéra. V druhém setu jsme dokonce sahali po vítězství, ale proti byla Sára Horská, která třemi výbornými servisy celý zápas rozhodla. V posledním zápase s Přerovem A kluci rezignovali a po velmi špatném výkonu jasně prohráli, což znamená, že příště budou hrát skupinu C v Olomouci. Českou Třebovou reprezentovali: Pirkl, Kohoutek, Koudelný, Šplíchal Jan a Jára, Lukáš.

Za volejbal a Sk Geodézie  Č. Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně