23. 11. 2019 VOLEJBAL, MLADŠÍ ŽÁKYNĚ ,,A“ PO TŘECH VYROVNANÝCH ZÁPASECH DNES NA 1. MÍSTĚ.

Dne 23.11.2019 mladší žákyně A odjely odehrát páté kolo přeboru do Svitav. Družstvo hraje první výkonnostní skupinu a celkově se v kraji drží na 2.místě za Žichlínkem. A dnes to bylo opravdu hodně zajímavé. V prvním zápase holky nestačily na družstvo Svitav A. Soupeřky v domácím prostředí bojovaly o každý míč, nám se tolik nedařilo a prohráváme 14:16 v tie-breaku. Úplně zbytečně, ale po zásluze s ohledem na předvedený výkon. Abychom udrželi nejlepší skupinu, musely by holky vyhrát nad Žichlínkem a Poličkou. Žichlínek dosud v soutěži s nikým neprohrál, takže těžký úkol. Ale dnes to soupeřkám moc nesedlo, čehož naše holky využily a v tie-breaku vyhrály 15:12. Velký podíl na výhře má trenér Martin, který dokázal tým skvěle vyhecovat. Vzhledem k tomu, že další zápasy soupeřek skončily také 2:1, o celkovém pořadí se rozhodovalo v posledních dvou zápasech. Nikdo neměl nic jisté. K jistotě udržení jsme potřebovali porazit Poličku 2:0. V prvním setu ale dlouho prohráváme, opět hodně kazíme. V koncovce se ale zadařilo a první set je náš. Druhý set už byl jasnou záležitostí pro nás – 2:0. Sledujeme ještě závěrečnou bitvu mezi domácími a Žichlínkem, která skončila 2:1 pro Žichlínek, který tak spolu s námi zůstává v první skupině. Dnes si tak odvážíme plný počet bodů za 1.místo. V příštím kole poměříme síly ještě s tradičně postupujícím duem – Lanškrounem B a Dolním Újezdem.