8. 4. 2017 MLŽKY SOUSTŘEDĚNÍ Č.TŘEBOVÁ

SOUSTŘEDĚNÍ BOMBEREK

Volejbalu není nikdy dost, a proto jsme si na sobotu připravily krátké soustředění. Celý den jsme měly zázemí v třebovské sokolovně. A co jsme vše zvládly? Dopoledne jsme stihly 2 tréninky zaměřené na herní činnosti jednotlivce. Po obědě jsme se šly podívat na přátelský zápas mezi ženami České Třebové a Dolního Újezdu.  Na prvním odpoledním tréninku jsme ještě dopilovávaly techniku z rána a poslední trénink patřil gymnastice – akrobacii a přeskoku přes kozu. Za gymnastický trénink děkuji paní Vomáčkové.

Po závěrečném protažení jsme se rozešly domů a těšily se na nedělní turnaj v modrém volejbale (přípravka), který jsme pořádali v hale Na Skále.

Děkuji všem holkám za sobotní soustředění. Byly jste bombastické J

JR