20. 5. 2017 MLŽKY LUPENICE TURNAJ

BOMBERKY A  ZMRZLIŇÁK 2017.

O víkendu 20. – 21. 5. 2017 jsme se zúčastnily prvního velkého turnaje s týmem Bomberek. Zmrzliňák je krásným turnajem, který je určen pro 3 věkové kategorie – mladší žákyně, starší žákyně a kadetky. Náš oddíl měl zastoupení ve všech 3 kategoriích. Turnaje se zúčastnilo celkem 55 týmů.

A jak turnaj zvládly Bomberky?  Celkem 24 týmů mladších žákyň bylo rozděleno do 4 skupin po 6 týmech. My jsme se v základní skupině postupně potkaly s Rychnovem B, Třebechovicemi, Dolním Újezdem, polským týmem Wierzbica a Kroměříží A. V základní skupině jsme jednou vyhrály, jednou remizovaly a 3x prohrály – hlavně díky vrchnímu servisu, který jsme poprvé přihrály a strach nás trochu ohromil.

V neděli jsme hrály o 20. – 24. místo. Ze základní skupiny se nám počítala výhra s Rychnovem B. Našimi soupeřkami byly Žichlínek a Trutnov – prohra a remíza.

I když jsme skončily na 21.místě za tým nastoupily všechny hráčky, které se pravidelně každý set střídaly. Pro zkušenější hráčky další zápasové zatížení, pro nováčky – a že jsme jich neměly málo, nová a velikánská zkušenost.

Mě moc těší, že se holkám líbil nejen turnaj, ale i spaní ve stanu a za rok chtějí jet zase. Za sebe ještě jednou holky veliké díky a veliké díky také všem rodičům za neuvěřitelný fullservis – od buchet, stavění stanů, dopravy, fandění……byli jste úžasní a já moc děkuji.

JR

Ml. žáci a žákyně