8. 12. 2013 MLŽKY ŠTERNBERK KP OLM KRAJE

4. kolo krajského přeboru mladších žákyň Olomouckého kraje - 8.12.2013 turnaj ve Šternberku, skupina BNa turnaj do Šternberka odjíždělo osm hráček: Aneta Kohlerová, Áďa Říhová, Vendulka Vomáčková, Natálka Kubátová, Terka Kahounová, Verča Koubová, Sabina Habrmanová a Natálka Šumberová. Natálce Šumberové se před prvním zápasem obnovila bolest v kotníku a do turnaje v neděli nezasáhla (dnes už ale trénuje) a Sabina Habrmanová zahrála výborně první zápas, pak bohužel přišlo zranění. Byla to ale třísetová bitva proti Prostějovu A. První set jsme se spíš na hřišti rozkoukávali, ve druhém setu jsme soupeři vybírali jeden útok za druhým a donutili ho chybovat. V tiebreaku se nakonec v napínavé koncovce se štěstí přiklonilo na naší stranu a vyhráli jsme 2:1 (-14, 18, 16).Zbytek zápasů jsme tedy odehráli v šesti hráčkách bez možnosti střídání. Na Prostějov B to ještě stačilo a vyhráli jsme 2:0 (22,13).Pak nás ale čekal nejtěžší soupeř ve skupině Přerov A. Celý zápas jsme tahali za kratší konec, děvčata z Přerova minimálně chybovala a jednoduše uhrávala bodové balony. Prohra 0:2 (20,19).Poslední zápas proti Šternberku jakoby na naše holky dolehla marnost z nepostupu ze skupiny. Začali jsme sice dobře, v prvním setu vedeme 6:0, ale to byl poslední výrazný náskok v zápase. Chyběl pohyb, rychlost, dravost atd. Ve druhém setu zvedla válečný prapor Natálka Kubátová, ke které se holky postupně přidaly, ale přišlo to příliš pozdě. Prohráváme 0:2 (18,21).Setrváváme ve skupině B, další kolo proběhne druhý týden v lednu.JKÁďa NAROZENINY :-)