20. 1. 2018 MLŽCI LETOHRAD KP PCE KRAJE

20. 1. 2018 VOLEJBAL MLŽCI LETOHRAD.

Další kolo Krajského přeboru mladších žáků hostilo družstvo Letohradu. Čekaly nás tři zápasy, a to s domácím týmem, Poličkou a Litomyšlí. V prvním kole nás soupeř z Letohradu, se kterým jsme dosud neprohráli, zaskočil, prohráváme první set. Ve druhém setu máme díky zlepšenému podání navrch my. Rozhoduje až tie-break, který vyhrává soupeř. Prohráváme 1:2. Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti Litomyšli, prohráváme jednoznačně 0:2. Posledním soupeřem je družstvo Poličky. Tento zápas byl z naší strany nejpovedenější, kluci bojovali, zlepšili všechny činnosti. První set jsme vyhr á li, ve druhém setu jsme prohráli až v koncovce 24:26. V tie-breaku jsme nezachytili začátek, prohráváme 1:2. Celá skupina je výkonnostně vyrovnaná, postoupit nebo být poslední může být každý, vždy rozhodne pár míčů.

Za ČT hráli: D.Andrle, T.Felgr, Š.Kameš, J.Kečkeš, D.Kráčmer, J.Očenáš, K.Sixta, S.Svojanovský