16. 11. 2012 5.kolo st. žákyně Dolní Újezd

Krajský  přebor  Pardubického  kraje  starších  žákyň  5. kolo  Dolní Újezd 16.11.2012.

Předehráváme 5. kolo starších žákyň v pátek 16. 11. 2012 v 18:00 hodin.

Sokol Dolní Újezd – Sokol Česká Třebová       3 : 1

Od začátku zápasu působí děvčata unaveně, „bez šťávy“. Jsou u míčů pozdě a důsledkem jsou vlastní chyby. Stejně působíme i druhý set. V koncovce setu jsem to již nevydržel a musel jsem ústně projevit „ svoji nevoli“, nad takto nešťastně stráveným půldnem, který mi dívky „svým nevšedním volejbalovým projevem“ připravily. Jako vždy to funguje, začínáme se hýbat, přestáváme dělat vlastní chyby, dobře útočíme a konečně dáváme servis (Bělková Kristýna dosud nedala servis).  Družstvo soupeře dělá pod naším tlakem chyby a 3. set bez problémů vyhráváme. Čtvrtý set je naprosto vyrovnaný,  až v koncovce  setu naše dívky dělají zbytečné chyby, které  nám prohrávají zápas 1 : 3.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala: Šplíchalová, Vašinová, Veselá, Bělková, Voleská, Klimková, Foldynová,

VK Choceň – Sokol Česká Třebová  3 : 1

V neděli 18. 11. 2012 nastoupilo družstvo starších žákyň( bohužel ne v kompletní sestavě) na palubovce v Chocni, proti domácímu celku. I přes prohru 1:3, podala děvčata pěkný výkon hlavně v prvním a čtvrtém setu utkání. Sestava : Kamenická, Voleská, šplíchalová, Hrišková, Pešková, Landová. Trenér Janďourková.

Výsledky soutěže Krajský přebor starší žákyně

18. 11. 2012

5. kolo

27           18.11. 09:00        Volejbalový klub Choceň A         -      TJ Sokol Česká Třebová A                                             pořadatel Choceň           3:1(-20,21,12,27)

28           18.11. 11:00        TJ Žichlínek A     -              TJ Sokol Dolní Újezd A   1:3(27,-21,-25,-20)

29           18.11. 13:00        TJ Žichlínek A     -                  Volejbalový klub Choceň A         0:3(-19,-13,-17)

30           18.11. 15:00        TJ Sokol Česká Třebová A    -         TJ Sokol Dolní Újezd A   1:3(-21,-15,14,-18)

31           18.11. 09:00        VO TJ Lanškroun B          -              TJ Spartak Polička A        B             3:X

32           18.11. 11:00        VO TJ Lanškroun A          -              TJ Spartak Polička B        3:0(6,11,7)

33           18.11. 13:00        VO TJ Lanškroun A          -              TJ Spartak Polička A                       3:X

34           18.11. 15:00        VO TJ Lanškroun B          -              TJ Spartak Polička B        3:1(-18,26,18,13)