23.-24. 5. 2015 MLŽKY Zmrzliňák Lupenice

XVIII. ročník ZMRZLINOVÉHO TURNAJE, Lupenice 2015Po halové sezoně nastává pro volejbalisty období venkovních turnajů. VK Rema Rychnov n. Kněžnou pořádá v našem regionu tradiční dvoudenní turnaj pro žákyně a kadetky. Počasí bylo skoro ideální - dokonce byla sháňka po opalovacím krému :-) Turnaje se zúčastnily soupeřky známé, i neznámé z nedalekého zahraničí. S těmi známými měly holky možnost u zmrzliny probrat uplynulou sezonu a od těch neznámých něco nového okoukat. Hráčky v našem kádru se pravidelně střídaly. I atmosféru finálového zápasu poznaly všechny naše holky účastí na hřišti. Myslím, že kdykoli pojedou přes Vamberk, tak si vždycky vzpomenou na ten zážitek z krásného turnaje a řeknou si " LUPENICE JSME VYHRÁLY".  :-)))Sestava: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, A. Říhová, V. Vomáčková.Celkové pořadí v kategorii mladších žákyň:

1.

Sport klub NÁCHOD B

18.

TJ SLAVIA HK B

Gratulujeme starším žákyním z našeho oddílu, které také vyhrály!P.S.: Terce Kahounové všichni přejeme brzké uzdravení!!!

Ml. žáci a žákyně