19. 5. 2018 MLŽKY LITOMYŠL POHÁR

19. 5. 2018, POHÁR PCE KRAJE MLADŠÍHO ŽACTVA VE VOLEJBALE, LITOMYŠL.

Pořadatelem druhého kola se stala Litomyšl, hrálo se na 3 kurtech v Líbánkách. I v tomto turnaji jsme měli 2 týmy – holky a kluky. A jak se dařilo?

Holky skupinu vyhrály, a tak se mohly poprat o co nejlepší umístění. Bohužel ve finálové skupině se přestalo dařit na příjmu. Pozitivní byla bojovnost celého týmu.

Kluci se první zápas hodně rozkoukávali, ale jejich výkon šel postupně nahoru. Nejvydařenější tak byl poslední zápas turnaje.

V tomto turnaji se vybíral nejužitečnější hráč týmu – u kluků byl vybrán Tom Kalousek, u holek Terka Kubová.

Za pomoc s koučováním děkuji Markétě Bělkové a Honzovi Valterovi.  Poslední kolo nás čeká 2. 6. 2018 u nás Na Skále v České Třebové, kde budou předány i medaile a poháry.

Hrály: holky – Dubská, Kadlecová, Kubová, Mastíková, Pataki, Řeháková,  Štosová, Valterová

kluci – Felgr, Homoláč, Kalousek, Klimek, Kráčmer, Sixta, Vávra

Pořadí turnaje 19. 5.2018 :

1. Ži

2. LA

3. ČT

4. PO A

5. PO chlapci

6. CHV

7. LI chlapci

8. PO B

9. ČT chlapci