Ukončení sezóny - turnaj rodičů s dětmi

Volejbal Č. Třebová-pohybová a míčová přípravka ukončila sezónu.

V pondělí 25. 6. 2012 uspořádal volejbalový oddíl Sokola Česká Třebová pro děti volejbalové  přípravky závěrečný turnaj dětí s rodiči. Do turnaje se mohly  přihlásit děti se svými rodiči nebo sourozenci. Přihlášená družstva byla rozdělena do dvou kategorii dle volejbalové zdatnosti. V červeném volejbalu-názvy kategorii byly voleny dle barevného minivolejbalu, kterého se účastníme již druhým rokem a každoročně děti sehrají kolem šesti krajských turnajů, se utkalo mezi s sebou 10 družstev. V modrém volejbalu bylo přihlášeno celkem 22 dětí se svými rodiči. V některých se dokonce střídali oba rodiče. Systém turnaje v této kategorii byl takový, že družstva byla rozdělena do 4 skupin a z těch pak do dalších bojů postupovala prvá dvě družstva, která se utkala v semifinálových bojích vždy první mezi sebou a druzí mezi sebou. Přestože byli rodiče a rodinní příslušníci poučeni, že turnaj je hlavně pro děti, a že se rodiče nemají vítěznými (těžko vybratelnými)  míči rozhodovat utkání, tak i přesto někteří rodiče na obou stranách hřiště brali hru enormně vážně. V zápasech, kde rodiče opravdu byli jen do počtu a o skóre rozhodovala hra a um dětí, se bylo na co dívat. A děti si hru užívaly. Po skončení turnaje došlo na vyhlášení výsledků a opečení uzenin a komu se ještě nechtělo domů, poseděl v Sokolském bufetu.

Výsledky:

ČERVENÝ VOLEJBAL:

PIRKLOVI KOUBOVI PEJCHALOVI KOHOUTKOVI HORSKÝ ŘÍHOVI BLAHOVI NETKOVI FARAGO SEJKOROVI

MODRÝ VOLEJBAL:

ŠPLÍCHALOVI KADLECOVI RENČÍNOVI UNZEITIKOVI SMOLOVI FOLDYNOVI BĚLKOVI VOLESKÝ

9-22. LANDOVI, KAHOUNOVI, ŠUMBEROVI, KVAPILOVI, KAMENICKÝ, HRIŠKOVI, VESELÍ, DUPENOPULOSOVI, SKŘIVÁNKOVI, VOMÁČKOVI, KLIMKOVI, HUBÁČKOVI, KUBÁTOVI, SEJKOROVI.

Za Volejbal Česká Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně