16. 2. 2019 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKYŇ-B, TURNAJ V ČESKÉ TŘEBOVÉ.

Náš oddíl dne 16.2.2019 již potřetí zorganizoval přípravný turnaj pro mladší žákyně – Turnaj hvězdiček. Tentokrát se zúčastnilo pět družstev – dvě domácí družstva ČT A, ČT B, dále Lanškroun, Žichlínek a Hradec Králové. Mladší žákyně B si poprvé při hře měly vyzkoušet nově naučené přebíhání. Očekávaný chaos na hřišti se ale naštěstí nekonal, vše až na malá zaváhání šlapalo hned od začátku. První dva zápasy s Lanškrounem a Žichlínkem byly z naší strany nejpovedenější, i když jsme je 0:2 prohrály. V druhém zápase se bohužel zranila naše kapitánka Barča Šindelářová. Ve třetím a čtvrtém zápase se už na naší straně objevilo více zbytečných chyb, přesto jsme soupeřkám (H.Králové, ČT A) vždy dokázaly vzít po jednom setu. Nakonec končíme rozdílem pěti míčů na pátém místě, což s ohledem na náš velmi mladý tým složený z prvoročních mladších žákyň a hráček z přípravky není zas tak podstatné. Celkově si zaslouží pochvalu všechny hráčky. Velmi povedenou premiéru na postu nahrávačky si odbyla Eliška Polášková.

Za ČT B hrály: M.Drymlová, D.Dvořáková, K.Hondlová, A.Kaplanová, H.Kovářová, B.Očenášová, E.Polášková, N.Řehořová, B.Šindelářová, T.Zemanová

Celkové pořadí turnaje: 1.Žichlínek, 2.Lanškroun, 3. Česká Třebová A, 4. Hradec Králové, 5. Česká Třebová B

Tr. H.Dvořáková, R.Benešová

Ml. žáci a žákyně