12. 9. 2021 A 18. 9. 2021 VOLEJBAL ST. A ML. ŽÁKŮ.

Také žáci začali sezónu prvními zápasy. Poprvé jsme se vydali dne 12.9.2021 do Letohradu na turnaj starších žáků. Tuto soutěž hrají naši tři starší žáci, doplněni mladšími. ČT – Letohrad 2:1 (-14, 23, 9). První set se kluci rozkoukávali, pak se hra vyrovnala a vítězství bylo naše, i když soupeř byl o 10 cm vyšší. ČT – Polička 0:2 (-9, -21): v prvním setu dal jeden hráč deset es a bylo vymalováno. ČT – Svitavy 0:2 (-9, 17): opět rozhodl náš špatný příjem kvalitního soupeřova podání a naše opatrné podání.

Hráli: K. Sixta, L. Dašek, L. Halva, J. Vávra, Š. Hubl, M.Homoláč, O.Kyncl

Dne 18.9.2021 zahájili novou sezónu mladší žáci v Litomyšli. Hráli jsme v hale. Celkový výkon byl špatný. Udělali jsme změnu na náhře, a to nevyšlo. Zpátky do první třídy! Chyby byly na podání a na příjmu – trenéři, snažte se. Kluci prohráli 0:2 s týmy Svitav, Litomyšle i Chocně.

Dne 19.9.2021 proběhl kvalifikační turnaj trojkového volejbalu ve Svitavách. Áčko hrálo ve složení L.Dašek, L.Halva, M.Homoláč a O.Kyncl. Béčko reprezentovali O.Vlček, Š. Hubl, L. Neumann, M.Málek. Malým cílem byl postup do první skupiny, kterou pořádáme 17.10. Áčko bylo v konkurenci deseti týmů druhé, béčko bylo čtvrté. Na sobotu ale nesmíme zapomenout.