6. 4. 2014 MLŽKY Olomouc KP OLM KRAJE

Závěrečné kolo KP mladších žákyň Olomouckého kraje - turnaj Olomouc K odehrání posledního turnaje letošní sezony se sjelo všech 14 družstev do haly SK UP Olomouc. Od rána devíti hodin do odpoledních šestnáci hodin se na čtyřech hřištích odehrával jeden zápas za druhým. Nám se podařilo vyhrát jen nad Přerovem B. V ostatních zápasech holky nepředvedly svoje maximum a to bohužel na dnešní soupeře nestačilo. Č.T. - Šternberk  0:2 (13,23) - nervozní začátek, velká hala. V prvním setu jsme kupili chybu za chybou. Druhý set byl lepší, ale v koncovce měly větší štěstí soupeřky.Č.T. - Olomouc A  0:2 (9,16) - za družstvo Olomouce nastoupily dvě hráčky, které letošní sezonu odehrály za starší žákyně. Směčovaly o dvě patra výš než naše holky. V prvním setu jsme hráli vystrašeně, polovina druhého setu byla z naší strany dobrá.Č.T. - Přerov B      2:0 (7,10) - proti holkám z Přerova, které také jako my začínají s šestkovým volejbalem, jsme žádné problémy neměli.Č.T. - Č.T. kluci     0:2 (9,23) - podobný zápas jako proti Šternberku, slabý útok a mnoho našich nevynucených chyb.Po ukončení turnaje proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů letošní sezony. Dívky z našeho oddílu skončily na děleném 7-8 místě, což je pro nováčka soutěže velký úspěch.