7. 4. 2018 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

7. 4. 2018, POSLEDNÍ KOLO VOLEJBALU MLADŠÍCH ŽÁKYŇ V PARDUBICKÉM KRAJI.

V sobotu 7. 4. 2018 jsme odehrály poslední kolo krajského přeboru mladších žákyň v hale Skalka. O celkovém pořadí bylo před posledním kolem rozhodnuto, a proto jsme věděli, že se ve skupině A potkaly 3 nejlepší týmy letošní sezóny – suveréni soutěže Polička a Dolní Újezd a my. Bomberky si 3. místo uhrály na posledním domácím turnaji a o to větší radost holky měly. Přeborníkem letošních mladších žákyň se stal tým Poličky a stříbrné byly holky z Dolního Újezda.

Za Českou Třebovou A hrály: Havránková, Horáková, Klementová, Klimešová, Jebousková, Mastíková, Neumannová, Nováková, Řeháková, Štanglerová, Vernerová, Vomáčková, Zahrádková.

Za Českou Třebovou B hrály Bomberky spolu s holkami z tréninkové skupiny Hanky Dvořákové. Pro všechny holky to byla první sezóna v šestkovém volejbalu, a proto výsledek byl až na druhém místě. Za celou sezónu patří poděkování trenérce Hance, která s týmem vše odjezdila.

Foto ze závěrečného turnaje:  https://bomberky.rajce.idnes.cz/Ceska_Trebova_7.4.2018/

JR

Ml. žáci a žákyně