8. 5. 2018 MLŽKY OLOMOUC TURNAJ

8. 5. 2018, ML.ŽÁKYNĚ, VOLEJBALOVÝ TURNAJ MEMORIÁL J. LÓNA, OLOMOUC.

V úterý 8. 5. 2018 jsme brzo ráno vyrazili do haly UP Olomouc, kde oddíl VK UP Olomouc pořádal již 11. ročník memoriálu Jirky Lóna.

16 týmů po celý den svádělo boje na 4 hřištích, kdy každý tým odehrál 6 zápasů. K vyhlášení jsme se prokousali v 19.00. Trenéři byli spokojení, hráčky unavené. Turnaj měl výbornou úroveň. Náš tým hrál střídavě oblačně. Turnaj jsme na výbornou rozehrály – výborné zápasy v základní skupině (prohra s KCM Královéhradeckého kraje, výhra s Přerovem a Šternberkem) , pak naprosto zbytečné týmové zakolísání (Olymp a Nové Veselí) a závěrečný zápas proti Levici opět na výbornou.

Vítězem turnaje se stalo družstvo z Hradce Králové, které ve strhujícím finále zdolalo holky z Poličky. Další pořadí bylo následující: 3. Orlová 4. Olymp Praha 5. Uherské Hradiště 6. Nové Veselí 7. Česká Třebová 8. Levice 9. Olomouc 10. Přerov 11 Šternberk 12. Uničov 13.  Prostějov 14. Lanškroun 15. Olomouc B 16. Žilina

Hrály: Horáková, Jebousková, Klementová, Klimešová, Neumannová, Nováková, Štanglerová, Vernerová, Vomáčková, Zahrádková

Více fotek z turnaje: https://bomberky.rajce.idnes.cz/turnaj_Olomouc_8.5.2018/

JR