22. 1. 2017 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

22. 1. 2017 MLŽKY Č.TŘEBOVÁ-KP OLM KRAJE.

V neděli 22. 1. 2017 nás čekalo další kolo mladších žákyň Olomouckého kraje. Tentokrát soupeřky z naší C skupiny přijely za námi do České Třebové. Postupně jsme si zahrály proti B týmům z Olomouce a Přerova.

První zápas proti Olomouci B byl nádhernou volejbalovou podívanou. Holky za velké podpory fanoušků bojovaly o každý míč. Dařilo se nám na podání, i v poli. První set jsme získaly my, druhý soupeřky a třetí set jsme vyhrály v napínavé koncovce 23:25. Tým v tomto složení vyhrál svůj první zápas a já můžu jenom chválit.

V mezi zápase porazil Přerov Olomouc také 2:1.

Proti Přerovu B mi na hřišti chybí bojovnost z prvního zápasu. Holky se snaží, nechávají na hřišti maximum, ale jsme kousek za soupeřem. První set se nám přestalo dařit na příjmu, druhý set ale vyhráváme. Ve třetím rozhodujícím setu uděláme větší množství chybiček než soupeřky a o kousek set ztrácíme. Prohráváme 1:2.

Konečná bilance jedna výhra a jedna prohra je výborným výsledkem.  I když pro mě více než výsledek je předvedená hra, chuť a bojovnost. Stále držíme pravidlo, že se na hřišti pravidelně střídají všechny hráčky. A já jen doufám, že se nám bude dařit i nadále. Holky výborná práce J

Hrály: Pája Jebousková, Sára Horáková, Anička Klimešová, Marťa Klementová, Šárka Zahrádková, Lucka Neumannová, Zuzka Havránková, Andrejka Jiroušková