11.-12. 4. 2015 MLŽKY kvalifikace MČR Jihlava

Mladší žákyně TJ SOKOL ČESKÁ TŘEBOVÁ vyhrály kvalifikační skupinu a postupují na Mistrovství ČR.Do letošního ročníku Republikového finále mladších žákyň se přihlásilo 40 týmů. O vítězi bude rozhodnuto dvoukolově. Z pěti regionálních skupin po osmi družstvech postoupí do finále první tři týmy, které do šestnáctky nejlepších doplní pořadatel finálového turnaje, letos Liberec. Naše družstvo bylo nalosováno do kvalifikační skupiny C, kterou o uplynulém víkendu pořádal ŠSK Demlova Jihlava. Dalšími účastníky byla družstva - KP Brno A, B, Pegas Znojmo, VSC Zlín, VK Agel Prostějov, Junior Brno. Čili - čtyři družstva zařazená do projektu Sportovní středisko mládeže nebo Sportovní centrum mládeže! Naše holky prošly celou kvalifikací bez porážky a umístili se na 1. místě. Pouze jeden set nám vzala děvčata z Jihlavy. Tímto skvělým výsledkem jsme se kvalifikovali na Mistrovství ČR, které se bude konat 2. až 3. 5. 2015 v Liberci. Z naší skupiny do Liberce postupuje ŠSK Demlova Jihlava a VK KP Brno.Sestava: L. Farago, S. Horská, T. Kahounová, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, A. Linhartová, L. Rybková, A. Říhová, V. Vomáčková