28. 5. 2021, VOLEJBAL-MLADŠÍ ŽÁCI, TURNAJ ČESKÁ TŘEBOVÁ.

V pátek 28.5. dohrávali mladší žáci sobotní zrušený turnaj oblastního přeboru. Naštěstí jsme mohli všechny zápasy odehrát venku. Byl to první šestkový zápas od září, protože na tréninku si zatím zahrát s nováčky zahrát nemůžeme. Navíc nám onemocněl L. Halva a chyběl K. Klimek. zbylo těchto šest BORCU: K. Sixta, M. Homoláč, L. Dašek, O. Vlček, L. Neuman a Š. Hübl.
Všichni soupeři jsou většinou o rok starší, a to je znát hlavně na Svitavském Áčku, které se snaží hrát kombinační volejbal. U ostatních je to o chybách a o kvalitě podání, právě zde někteří naši hráči po pár nezdarech vrchního podání vsadili na jistotu spodního. Méně tím našich nevynucených chyb vedlo k zlepšení hry v posledních dvou zápasech.
Č.T. - Svitavy "A" 0 : 2 /-14,-14/
Č.T. - Svitavy "B" 2 : 0 / 19,19/