10. 12. 2016 MLŽCI Č.TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE

10. 12. 2016 MLŽCI Č. TŘEBOVÁ KP PCE KRAJE-3. KOLO.

Jelikož jsme v 2.kole skončili na 4.místě  po prohře 2:0 s Lanškrounem a prohře 2:1 Rychnovem a 2:1 s Novým Městem nad Metují, sestoupili jsme do skupiny B. Tuto skupinu jsme pořádali v tělocvičně VDA 10.12.2016.

První zápas jsme odehráli s družstvem Svitavy B a lehce vyhráli 2:0. Následoval zápas se Svitavami A,  kluci si v koncovce obou setů neporadili s příjmem a prohráli. Hra byla oproti 2. kolu plná pěkného volejbalu a dobrého pocitu, že to kluky baví a mají z něho radost.  Třetí zápas jsme hráli s družstvem Dřevěnice, pro nás neznámý soupeř, který dnes přehrál i družstvo Svitavy A a B. Kluci prohráli 2:1, 1.set těsně prohráli, 2.set s velkým rozdílem bodů vyhráli  a v 3.setu opět těsně prohráli.  Zůstáváme ve skupině B,  ale s pocitem, že kluci bojovali a hráli volejbal,  na který se dalo koukat. Chválím všechny, vyzvednu Sama Svobodu, který nás pozitivně překvapil. Kluci mají před sebou ještě dlouhou cestu, ale po 3.kole mám pocit, že kluci „chtějí“ a až zesílí, že to bude dobré.

Družstvo hrálo ve složení: Bělka, Hurt, Rezek, Svoboda, Štech, Šumbera a Štusák.