24. 9. 2017 MLŽKY PŘEROV KP OLM

24. 9. 2017 KVALIFIKAČNÍ TURNAJ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ VE VOLEJBALE-OLOMOUCKÝ KRAJ.

V neděli 24. 9. 2017 nás čekala kvalifikace mladších žákyň v Olomouckém kraji. Celá kvalifikace se odehrála v Přerově v Městské hale, všech 12 týmů. Týmy byly rozděleny do 4 skupin po 3 týmech. Pro další turnaj se vytvoří skupiny 4-členné ( týmy z 1. míst A skupina, týmy z 2. míst B skupina a týmy z 3. míst C skupina).

Cílem týmu je sbírat herní zkušenosti a proto se sestavy na turnaje budou měnit. Všechny mladší žákyně musí hrát, hrát a hrát…

A jak se nám první turnaj dařilo? K prvnímu zápasu proti Olomouci B jsme nastoupili se strachem, ale i přesto se nám první set podařilo vyhrát. Další dva sety jsme už nezískaly, ale i přesto holky bojovaly.  Druhý zápas proti Přerovu A byl především o podání. Prohra 0:2. Ve skupině jsme skončili třetí a příští turnaj nás čeká na palubovce Prostějova B.

Hrály: Adamová, Mastíková, Nováková,  Pecháčková,Růžičková, Řeháková,  Štanglerová, Vomáčková, Zahrádková

Za trenéry:  M. Adam, H. Dvořáková, J. Rejmanová

Ml. žáci a žákyně