23. 2. 2019 VOLEJBAL ML.ŽÁKYŇ A, POLIČKA.

V sobotu 23. 2. 2019 mladší žákyně čekalo další kolo. Minulé kolo nás poslalo do C skupiny, a proto jsme měly jediný cíl. Postoupit o skupinu výš.

První zápas proti domácí Poličce B nebyl dramatickou podívanou. Naše holky měly nad soupeřkami převahu. Díky tomu jsme měly prostor zkoušet nové postavení.

Druhý zápas byl kopií zápasu prvního. Soupeřky si připisovaly body jen našimi chybami, kterých díky nepozornosti bylo zbytečně mnoho.

Oba zápasy jsme vyhrály a tím si zajistily postup do skupiny B. Další kolo nás čeká již tuto sobotu ve Svitavách, kde nám budou soupeřkami týmy Svitav B a Dolního Újezdu.

Hrály: Beranová, Havránková, Hrdličková, Mastíková, Pataki, Štosová, Valterová

JR