4. 12. 2012 Svitavy, st.žákyně-KP Pce kraje

Krajský přebor Pardubického  kraje, Starší žákyně 4.12.2012 Svitavy.

TJ Svitavy „B“ – Česká Třebová St.žky       0:3        12:25, 13:25, 23:25

Od začátku zápasu zcela snadný průběh utkání, pro naše dívky.  Družstvo Svitav B, udělalo v prvním setu na naše družstvo 12 a druhém setu 13 bodů.  Nástup do třetího setu máme špatný, od začátku nejsme soustředěné, myslíme si, že se soupeř po snadno vyhraných dvou setech porazí sám a děvčata nemusí nic pro tuto skutečnost udělat.  Necháváme si soupeře svými vlastními chybami rozehrát, prohráváme 13:16 a 22:24. V  koncovce třetího setu se nám daří servisem dotáhnout dvou bodový náskok soupeře a obrovskou zbraní je úder „roláda“ do středu hřiště, který nám  vyhrává třetí set a tím i celý zápas 3:0.

TJ Svitavy „A“ – Česká Třebová St.žky      3:0             25:12, 25:8,25:18

Již při rozcvičení je vidět, že toto družstvo starších žákyň Svitavy A „je zcela jiný šálek kávy“, než-li   Svitavy B. Jsou vyhrané a nedělají zbytečné chyby. Na nich je vidět, že absolvují obrovské množství kvalitních zápasů (Český pohár, různé Mezinárodní turnaje, atd.)                                  Na tohoto soupeře nemáme. Jsou chvíle, kdy se snažíme bojovat a jsme schopné na soupeře několik míčů udělat, ale stejně většina meziher končí naší chybou.                                              Dle mého názoru, prohráváme s velmi výkonnostně dobrým družstvem kategorie Starších žákyň České republiky.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                             Šplíchalová Veronika, Vašinová  Dominika, Bělková Kristýna, Voleská Kristýna, Linda Klimková, Foldynová Natalie, Veselá Anna.