Krajský přebor mladších žákyň olomouckého kraje v Č. T

rajský přebor mladších žákyň Olomouckého kraje-sk. B.

V neděli sehrály mladší žákyně 1. kolo přeboru Olomouckého kraje. Soupeřkami ve skupině B jim byly dívky z Olomouce, Prostějova, Uničova a Znojma. Do turnaje vstupovala naše děvčata jako spolufavorit s družstvem Znojma, které si dělalo zálusk na vítězství v turnaji a tím zajištění postupu do skupiny A. A právě zápas se Znojmem opravdu nakonec rozhodoval o prvním místě v turnaji. V tomto zápase byl k vidění oboustranně líbivý volejbal. Vítězně ze zápasu odešlo naše družstvo po vítězství 2:1. Celý turnaj tak vyhrálo a v příštím kole si zahraje s naším druhým družstvem v soutěži, které tvoří naši mladší žáci, kteří v současně hraném turnaji v Olomouci obsadili výborné 3. místo. Naše družstvo odehrálo turnaj v tomto složení: Bělková, Kamenická, Veselá (hostování ze Sokola Č. Třebová II), Voleská, Klimková, Pešková, Landová a Foldynová. Trenér Bělková.

Celkové pořadí turnaje:

Česká Třebová A Znojmo Uničov Prostějov B Olomouc B