20. 9. 2014 MLŽKY KP PCE kraje 1kolo

Ve čtvrtek po tréninku si některé hráčky musely vyprat boty a nákolenky, protože sobotní zápasy nás čekaly v tělocvičně. Mezi námi byla i jedna, která sušila boty v troubě a nákolenky v mikrovlnce v sobotu ráno před odjezdem do Poličky :-) V šatně se to pak blýskalo čistotou a u dívek v růstu i novotou. Radost z nových, kvalitních volejbalových bot se nedala přehlédnout :-) Bohužel to odskákaly holky z Dolního Újezdu, se kterými jsme hráli hned první zápas. Asi je naše holky očarovaly a v prvním zápase jsme vyhráli 2:0 (13,15).Ve druhém zápase proti Lanškrounu už naše čáry nefungovaly a museli jsme ukázat, co umíme. Byl to velmi kvalitní a napínavý zápas, se spoustou dlouhých výměn, který musel rozhodnout až tiebreak. V prvním setu soupeřky skoro nechybovaly. Vlastně ani nemusely, protože jsme jim skoro nepůjčili balon. Zato my jsme měli žně - 4 chyby příjem, 7 chyb v poli, 4 nahrávka, 4 blok, jedno podání a pět chyb v útoku znamenalo skóre 18:25. Druhý set zakončila Aneta parádním blokem 26:24 a rozhodovalo se ve třetím zkráceném setu. Opět tahanice o každý balon, za stavu 12:12 panika na nahrávce, potom zkažený příjem a smeč do sítě rozhodla o výhře soupeřek 12:15.Zbývá dodat jen výsledek třetího zápasu proti Poličce, výhra 2:0 (15, 4)