25. 1. 2020 VOLEJBAL MLADŠÍ ŽÁKYNĚ A, PO TŘECH VÝHRÁCH POSTUPUJÍ ZPĚT DO NEJLEPŠÍ SKUPINY.

V minulém kole naše družstvo ,,A“ sestoupilo do druhé výkonnostní skupiny, kterou dne 25.1.2020 pořádaly Svitavy. Všichni jsme věřili, že se nám podaří postoupit zpět. Jenže v týdnu před turnajem jsme už tak optimističtí nebyli. Ze sestavy pro nemoc vypadla naše kapitánka, naše učko pro nemoc netrénovalo skoro dva měsíce a další hráčka byla na plánovaném zákroku. Do toho ohlášena v pátek nemoc další hráčky. Takže to dnes mohlo dopadnout jakkoli. Ale my jsme to dali! V prvním zápase proti Pardubicím jsme celkem snadno vyhráli 2:0. Druhý zápas proti Svitavám B byl zezačátku přetahovaná o každý míč, ale v pravou chvíli nás podržela na podání Kája Hondlová – 2:0. Do posledního zápasu proti Dolnímu Újezdu jsme šli možná až moc v klidu. Už se nám tolik nedařilo, soupeřky neskutečně jezdily v poli. Ale nakonec také vyhráváme 2:0. Nejlépe dnes zahrála Hanka Kovářová, ze které jsme udělali provizorní nahrávačku. Padaly jí ale i smeče. Vracíme se tedy zpět do první skupiny a určitě se tam budeme chtít udržet. Děkujeme dnes za podporu kapitánce Barče, která nás do Svitav přijela podpořit.

tr. R.Benešová, M.Matoušek

Ml. žáci a žákyně