3. 2. 2013 Olomouc, ml.žáci-KP OLM kraje

9. kolo přeboru ml. žactva Olomouckého kraje.

Dne 3. 2. 2013 zajížděli mladší žáci k zápasům KP Olomouckého kraje do Olomouce, kde se ve skupině B utkali s Olomoucí B, Prostějovem B, Uničovem a Znojmem. Zápasu se pod vedením Kamila Renčína zúčastnili: Smola, Renčín, Hubáček, Unzeitig, Pirkl, Ščučka a Kadlec.

V této skupině jsme neměli mít se soupeři výraznější problém a tak to i bylo, až na družstvo Znojma, které přijelo výborně připraveno a díky kvalitnějšímu podání a hrou v poli naše kluky porazilo 2:1. Je pravda, že jsme k utkání necestovali v nejsilnější sestavě, omluven byl Skřivánek a neomluven Dupenopulos. Další kolo se odehraje až za měsíc, tak bude dostatek času k vyladění formy.

Za volejbal Česká Třebová M. Kadlec

Ml. žáci a žákyně