21. 1. 2017 MLŽCI LITOMYŠL KP PCE KRAJE

4. A 5. KOLO MLADŠÍCH ŽÁKŮ LITOMYŠL A Č. TŘEBOVÁ.

4. kolo jsme 14. 1. 2017 pořádali opět v České Třebové. Bohužel 5 kluků, celý týden absolvovalo lyžařský kurz a bylo vidět jak je sebemenší pohyb bolí. Hostili jsme družstva Svitavy A, Českou Třebovou II a Rychnov nad Kněžnou a bohužel jsme prohráli všechny zápasy a klesly do skupiny C.

5. kolo  21. 1. 2017 skupinu C pořádalo družstvo Litomyšle. Družstvo Litomyšle hrálo pouze s pěti hráči a tak to bylo pouze o podání. Stále přemýšlíme o postech, hlavně o nahravači a tak byla možnost si vyzkoušet kluky na tomto postu. V zápase s Lanškrounem B jsme si i vyzkoušeli hru bez opor družstva Pepy Hurta a Michala Bělky a i zde bez velkého problému vyhráli. Do finálového kola jsme tedy postoupili do skupiny B, které se bude konat koncem února v Hradci Králové.

Družstvo hrálo ve složení: Bělka, Hurt, Hruška Rezek, Svoboda, Štech, Šumbera a Štusák.

trenéři Markéta a Míra, doprovod a 2.řidič Milan Kebrle

rodiče Ivoš Šumbera, pí. Rezková