2. 3. 2019 VOLEJBAL MLADŠÍCH ŽÁKYŇ B, CHVALETICE, KP PCE KRAJE.

V sobotu 2.3.2019 naše družstvo zajíždělo do Chvaletic. Časově je to vždy náročnější, ale vynahradí nám to zábava ve vlaku. A v příjemné atmosféře se nesl i celý turnaj. Jako první nastoupily holky proti domácím. Hra nebyla špatná, ale bohužel jsme si hodně míčů zkazily samy. Prohráváme 0:3. K druhému zápasu nastupujeme proti týmu Svitav C. První set je jednoznačnou záležitostí pro nás. K druhému setu přistupujeme nekoncentrovaně a samozřejmě se nám to hned vymstí. Soupeř začal bojovat, hecovat se a zaslouženě se dostal do vedení 21:15. Ale nevzdaly jsme to, set jsme dotáhly do koncovky a dokázaly vyhrát. Nakonec jsme vyhrály 3:0. Na hřiště se dostaly všechny hráčky a my jsme rády, že se nám stabilní hráčská základna pomalu rozrůstá.  (rb)

Hrály: M.Drymlová, D.Dvořáková, K.Hondlová, A.Kaplanová, H.Kovářová, B.Očenášová, E.Polášková, N.Řehořová, B.Šindelářová, T.Zemanová