14. 4. 2018 MLŽKY Č. TŘEBOVÁ MČR

14. – 15. 4. 2018, REGIONÁLNÍ KOLO MČR VE VOLEJBALE MLADŠÍCH ŽÁKYŇ.

V termínu 14. – 15. 4. 2018 jsme pořádali jednu ze skupin Regionálního kola Mistrovství ČR mladších žákyň. O regionální kola je veliký zájem a proto se hrálo ještě na dalších 7 místech. O 16 postupových míst bojovalo celkem 64 týmů, tzn. do Finále MČR si postup zajistily jen 2 nejlepší týmy z každé skupiny.

Naše soupeřky byly: TJ Žďár nad Sázavou, SK Meteor Praha, VK Prostějov, TJ Krnov, Volleyball Nymburk, TJ Sokol Brandýs nad Labem a PVK Olymp B.

Holky odehrály výborný turnaj a jen kousek v sobotu chyběl, abychom mohly hrát i v neděli o postup. Oba dny „jezdily“ po hřišti a bojovaly o každý balón, dokud neležel na zemi. Hráčky na střídačce fandily a pomáhaly spoluhráčkám na hřišti. V tabulce jsme nakonec obsadily 5. místo.

Moje veliké poděkování patří velkému fanklubu rodičů, kteří si organizovali svůj program podle našich zápasů. Moc a moc děkujeme a těšíme se na příště J

Hrály: Beranová, Horáková, Klementová, Klimešová, Jebousková, Neumannová, Nováková, Růžičková, Štanglerová, Valterová, Vomáčková,  Zahrádková.

Fotogalerie z turnaje: https://bomberky.rajce.idnes.cz/Ceska_Trebova_14.-15.4.2018/

JR

Ml. žáci a žákyně