19. – 20. 9. 2020, VOLEJBAL ML.ŽÁKŮ A TROJKY CHLAPCŮ.

Mladší žáci se konečně dočkali!
Měsíc po soustředění si zahráli šestkový volejbal a zrovna to byly mistrovské zápasy oblastního přeboru.
Odjeli jsme do Letohradu, kde nás v prvním zápase čekaly Svitavy "B", na rozkoukání dobré a vyhráváme 2:0/18,9/. Pak jsme se už jen dostali do reality. Další soupeři byli rozehraní a zkušenější s Letohradem prohráváme 0:2/-15,-16/ a se Svitavami "A" 0:2/-14,-10/. Chybovali jsme občas na podání, které kluci sami dávali pro jistotu spodem a chyby se objevili v mezihře, na pro nás najednou velkém hřišti. Projevil se nedostatek hracích možností.
Zápasů se zúčastnili všichni zdraví, ale víc nás "zatím" není. Hráli: Kája Sixta, Lukáš Halva, Lukáš Dašek, Lukáš Neuman, Ondra Vlček, Matyáš Homoláč a Kryštof Klimek.
V neděli jsme hráli kvalifikační turnaj volejbalu trojic ml.žáků.
Hráči byli prakticky stejní jako v sobotu, navíc přijely družstva z Litomyšle a Poličky. Celkem tedy třináct týmů, které hráli každý s každým na jeden set do 15 bodů. Zde to bylo z naší strany dobré jelikož trojky na tréninku hrajeme, ale chyby byly.
Áčko hrálo ve složení: K. Sixta, L. Halva a L. Dašek a skončili na čtvrtém místě, když o pořadí na 2-4 místě rozhodovalo skóre.
Béčko reprezentovali: M. Homoláč, O. Vlček, K. Klimek a L. Neumann. Ti skončili šestí a od pátého Letohradu je dělilo také skóre, takže těsně pod finálovou skupinou.
J.Fišar a Z.Rejman.

Ml. žáci a žákyně