6. 11. 2016 MLŽKY PŘEROV KP OLM KRAJE

6. 11. 2016 MLŽKY PŘEROV PŘEBOR OLM KRAJM.

V neděli 6. 11. 2016 se hrálo další kolo mladších žákyň v Olomouckém kraji. Pořadatelství pro všechny 3 skupiny měl Přerov. Hrálo se v Městské hale na 3 hřištích.

Naše holky zůstaly ve 2. skupině a soupeřkami pro toto kolo jim byly postupně týmy ze Šternberku, Olomouce B a Prostějova A. A jak se nám dařilo? Do prvního setu se Šternberkem jsme skočily po hlavě a soupeřkám, hlavně díky podání, utíkaly mílovými kroky. Druhý set byl plný našich chybiček. Nedorozumění v poli, neuhrané míče. Tiebreak jsme měly rozehraný na výbornou, ale opět jsme zbytečnými chybičkami vítězství nechaly soupeřkám.

Druhý zápas s Olomoucí B se dařilo, ale zadarmo vítězství nebylo. Naše holky začaly spolupracovat na hřišti, dobře podávat.

Poslední zápas nás čekal nejtěžší soupeř, Prostějov A. Před zápasem soupeřky na saku „pouštěly hrůzu“ a naše mlaďounké holky čekal těžký boj s vlastním strachem. Holky jsou šikulky a strach překonaly. Dokonce soupeřky nečekanými zákroky v poli několikrát překvapily. Zápas jsme sice prohrály, ale ze hřiště jsme mohly odcházet se zvednutou hlavou.

I další kolo budeme hrát ve druhé skupině, tentokrát v tělocvičně ve Šternberku 27. 11. 2016.

Hrály: Kristýnka Vomáčková, Šárka Dvořáková, Anička Kaplanová, Pája Jebousková, Lucka Neumannová, Sára Horáková a Zuzka Havránková

Ml. žáci a žákyně