20. 10. 2013 MLŽCI Č.TŘEBOVÁ KP OLM KRAJE

V neděli 20. 10. 2013 odehráli mladší žáci 1.kolo přeboru ml.žactva Olomouckého kraje, které jsme odehráli v domácím prostředí. Soupeřem nám byla družstva Olomouce B, Prostějova C a Litovle. Za domácí družstvo nastoupili: Šplíchal Jan a Jára, Koudelný, Lukáš, Kadlec, Kohoutek a Ščučka. Od kvalifikace v Přerově se naše hra určitě zlepšila, ale díky absenci Pirkla a Uzeitika jsme asi nemohli pomýšlet na dobrý výsledek. Po vítězství nad Prostějovem a Olomoucí jsme v rozhodujícím zápase s Litovlí zpočátku vedli, avšak díky vlastním chybám jsme se o vítězství připravili v koncovce tie-breaku. Oporou byl opět Jan Kadlec, dařilo se i Koudelnému a Kohoutkovi a i ostatní střídali lepší výkony s horšími. Stále je na čem pracovat.

Za volejbal a Sokol Geodézie Č. Třebová Michal Kadlec

Ml. žáci a žákyně