10. 9. 2016 MLŽCI LANŠKROUN KP PCE KRAJE

Kvalifikace mladších žáků v Lanškrouně 10. 9. 2016.

Pro letošní sezónu 2016-2017 byla soutěž mladších žáků Pardubického kraje spojena s Královéhradeckým krajem. V sobotu 10.9.2016 probíhala kvalifikace na třech místech. Naše družstvo jelo do Lanškrouna, kde se utkalo s družstvy Lanškrouna A a B a Českou Třebovou II.

První zápas jsme odehráli s Lanškrounem B a přes velké množství zkažených podání kluci jednoznačně vyhráli. Následoval zápas s Českou Třebovou II, byť teplota rostla a nebe bylo zcela bez mráčků, kluci zlepšili svá podání a opět vyhráli 2:0. Třetí zápas byl úplně jiný level družstvo Lanškrouna A jsou jeden jak druhý, s výškou nad 170 a naši kluci jsou stále menšího vzrůstu a síly. Pouze jeden náš hráč Pepa Hurt se se svým vzrůstem a silou může jim rovnat. Kluci prohráli 2:0, ale prali se statečně.  V kvalifikaci se umístili na druhém místě a příště budou hrát v A skupině opět s Lanškrounem A, Svitavami A a Novým Městem nad Metují. Toto družstvo bude pořadatelem 1. kola skupiny A, to bude výlet !!!!

Družstvo hraje ve složení: Bělka, Hruška, Hurt, Rezek, Svoboda, Štech, Štusák a Šumbera

Výsledky soutěže Krajský přebor mladší žáci

10. 9. 2016 Svitavy, Lanškroun, Hradec Králové

A                           B                           C

1. SY A                 1. LA A                 1. Nové Město

2. SY B                 2. ČT                    2. Rychnov n K.

3. LI                      3. ČT II.                3. Dřevěnice

4. LA B                 4. HK

Další kolo 24. 9. 2016

A skupina: pořadatel Nové Město: NM, ČT, LA A, SY A

B skupina: pořadatel Dřevěnice: Dřevěnice, SY B, RK, ČT II.

C skupina: pořadatel H. Králové: HK, LI, LA B

Ml. žáci a žákyně