28. 2. 2015 MLŽKY KP PCE 8.kolo

8. kolo KP Pardubického kraje, skupina A, pořadatel turnaje Č. Třebová.Předposlední turnaj letošní sezony v KP Pardubického kraje byl ve znamení tiebreaků. Všech šest zápasů musel rozhodnout až třetí zkrácený set.TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun              1 : 2  (20,-22,-13)Po vyhraném prvním setu bohužel v koncovce druhého setu za nerozhodného stavu nevybereme tři relativně lehké i když dobře umístěné míče v poli a musíme do tiebreaku. V něm prohráváme 0:3, strany točíme za stavu 8:5 pro nás. O těsném vítězství Lanškrounských děvčat rozhodla šňůra pěti podání, které se nám nepodařilo přihrát a nebo uhrát na síti. TJ Sokol Česká Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd        2 : 1 (20,-22,7)Minulý vzájemný zápas jsme si sami zavařili a tak jsme nechtěli nechat nic náhodě. V důležitých momentech nám zafungovalo podání a větší důraz. Na soupeřkách se mi líbí, že i když "nyní" prohrávají, dá se koukat na jejich techniku a pohyb :-)TJ Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy A                      2 : 1 (21,-25,8)Nevím, jestli to bylo únavou, ale v koncovce druhého setu s údivem koukám na naše holky, které podávají spodem :-) Ale stačilo promluvit do duše a v tiebreaku sbíráme jedno eso za druhým.LA - D.Ú. 2:1 (-20, 22,11)SY -  LA   1:2 (20,-22,-7)D.Ú. - SY  1:2 (10,-19,-12)Celkové pořadí po 8.kole