18. a 19. 10. 2014 MLŽKY D. Újezd a Přerov

VÍTĚZNÉ VÍKENDOVÉ TAŽENÍ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ     Volejbalistky v šesti zápasech nenašly přemožitele. Ve třetím kole KP pardubického kraje, který pořádal TJ Sokol Dolní Újezd, nás čekala nejlepší družstva domácí soutěže.TJ Sokol Česká Třebová - VO TJ Lanškroun 2:1 (20, -18, 14)V prvním setu začínáme dobře, ujímáme se vedení a to držíme až do pětadvacátého bodu. Ve druhém setu prohráváme 1:5 a náskok soupeřek se nám už nepodařilo smazat. V rozhodujícím tiebreaku hezkou smečí odmítáme soupeřkám matchball 12:14. Pak už perfektně zvládáme koncovku (bez zkaženého podání a nevynucených chyb) a můžeme se radovat z první výhry. TJ Sokol Česká Třebová - Spartak Polička 2:0 (18, 16)Tento zápas proti Poličce hrajeme lépe než v minulém kole, nenecháváme soupeřky rozehrát a vyhráváme ve dvou setech.TJ Sokol Česká Třebová - TJ Sokol Dolní Újezd 2:0 (17, 14)Ve třetím zápase je už znát na holkách únava, ale naštěstí se nám podařilo zápas odehrát na dobré výkonnostní úrovni.Děkujeme za pomoc s dopravou fanouškům Bednářovým a Vomáčkovým. Mohli vidět, jak jejich Natka nenechá spadnout jediný balon v poli a Vendy řádí na síti jako černá ruka :-)

Celkové pořadí:

1.  ČT       302.  LA       273.  PO A    214.  DÚ      175.  SY A    166.  MT        87.  SY B      58.  PO B     5Neděle nepatřila odpočinku a nicnedělání, ale už před sedmou hodinou raní jsme nasedali do rychlíku směr Přerov. Zde se bojovalo o postup do nejvyšší skupiny KP olomouckého kraje. Holkám se to s přehledem povedlo. Po dnešku asi holky nelitují toho, že se musely vzdát na úkor volejbalu jiných atraktivních sportů (judo, lyžování) anebo jiných zálib (tanečky). Volejbal je prostě NEJ!!! :-)SK Geodézie Česká Třebová „B“ - SK Geodézie Česká Třebová „A“      1 : 2 (-15, 22, 6) VK Agel Prostějov „B“ - SK Geodézie Česká Třebová "A“                    0 : 2  (8, 10)  SK Geodézie Česká Třebová „A“ - Přerovský volejbalový klub „A“        2 : 0  (14, 3)Skupina A:

účastníci
VO TJ Lanškroun
VK Agel Prostějov „A“
SK UP Olomouc „A“
Česká Třebová „A“

A o kom se tu píše: S. Horská, A. Kohlerová, V. Koubová, N. Kubátová, M. Kubištová, A. Linhartová, K. Nosková, L. Rybková, A. Říhová, N. Šumberová, V. Vomáčková

Ml. žáci a žákyně