2. 3. 2024 VOLEJBAL, 6. KOLO PŘEBORU PCE KRAJE MLADŠÍCH ŽÁKŮ.

V sobotu pokračoval 6.kolem přebor mladších žáků PCE kraje, HK kraje a kraje Vysočina ve společné soutěži. Dnes jsme hostili družstvo Havlíčkova Brodu a smíšené družstvo Týniště nad Orlicí. Pro nemoc nemohl dnes O. Štancl, po delší nemoci nastoupil N. Borek a týden kvůli lyžařskému výcviku netrénoval R. Široký. V. Cempírek nemohl z rodinných důvodů. V minulém týdnu jsme začali kluky učit přebíhání vzadu a ve předu podle specifikací hráčů, vytipovali jsme dva hráče, které budeme specializovat na nahrávače. Takže kluci dnes přímo v zápasech zkoušeli přebíhat. Makali, snažili se a bylo to pro ně opravdu náročné, ale krásně to zvládli a k tomu dnes přidali 2 výhry nad Týništěm. Na H. Brod herně máme, ale podání máme proti Brodu hodně slabé, ale to dopilujeme. Dnes hráli F. Limberský, J. Kadlec, R. Široký, J. Esser, J. Blaško, N. Borek, a co se cení, tak přišel povzbuzovat nemocný O. Štancl a Jindra Kadlec. Družstvo vedli Honza Esser, M. Kadlec, a rozhodčí Standa Fišar.

M. Kadlec

Ml. žáci a žákyně