2. 6. 2018 MLŽACTVO Č.TŘEBOVÁ POHÁR

2. 6. 2018 POSLEDNÍ KOLO POHÁRU MLADŠÍCH ŽÁKYŇ A ŽÁKŮ.

V sobotu 2. 6. 2018 jsme pořádali poslední kolo Poháru žactva v areálu Na Skále v České Třebové. Po posledním hvizdu, proto byly předány medaile a pohár.  Počasí nám přálo, a tak jsme celý turnaj odehráli venku.

A systém? 9 týmů, 7 dívčích + 2 chlapecké, bylo rozděleno do základních skupin po 3. Poté týmy z prvních míst hrály o 1. - 3. místo, z druhých míst o 4. – 6. místo…. Cílem tohoto Poháru je hrát, hrát a hrát….

A jak se dařilo? Kluci více než herní situace trápila motivace…. Snaha na hřišti vidět byla. Nejlepší zápas odehráli na závěr turnaje proti klukům z Poličky. Hráli: Andrle, Felgr, Homoláč, Klimek, Kalousek, Kráčmer, Sixta, Svojanovský, Vávra

Holky bojovaly statečněji, kdy se jim nepodařil jen zápas proti Žichlínku. Vše ostatní vyhrály a na turnaji obsadily 4. místo. Hrály: Havránková, Kadlecová, Kolářová, Mastíková, Pataki, Růžičková, Řeháková, Valterová

Moje veliké poděkování patří všem rodičům – p. Havránkovi, Petře Klimkové, p. Kalouskovi, kteří pomohli s organizací a velké poděkování i rozhodčím – Lucce, Čahy, Anet a Standovi J Moc a moc díky.

Celkovým vítězem se mohl stát pouze tým, který se zúčastnil všech 3 kol, a proto celkové výsledky Poháru jsou tyto:

 Konečné pořadí Poháru:

1. Žichlínek  28b

2. Lanškroun  27

3. Č. Třebová  17

4. PO A   16

5. CHV   16

6. PO chlapci  11

7. PO B     6

8. ČT chlapci    3

Svitavy    14 odehrály 2 turnaje 

LI chlapci  3 odehráli 1 turnaj  

Ml. žáci a žákyně

Všechny akce